Zgoda na przyszłe rekrutacje

Wyrażam zgodę dla T&S Group Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

Obowiązek informacyjny

Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest T&S Group Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu przy ul. Krakowskiej 31/1. Dane kontaktowe administratora danych znajdują się na stronie www.tnsgroup.pl .

Dane kontaktowe w sprawach ochrony danych osobowych, w tym dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych osobowych będą dostępne w zakładce kontakt na stronie www.tnsgroup.pl, a bezpośredni kontakt z Inspektorem będzie możliwy pod adresem daneosobowe@tnsgroup.pl.

Dane będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na podstawie Państwa zgody. Dobrowolne przekazanie nam danych, w tym danych kontaktowych, będzie uważane za zgodę na ich przetwarzanie w celu przeprowadzenia rekrutacji.

Dane mogą być także przetwarzane w oparciu o prawnie uzasadniony interes administratora danych w celu badania Państwa zadowolenia z jakości usług pośrednictwa pracy.

Dane osobowe mogą być udostępniane pracodawcom i partnerom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. Dane mogą być ujawniane naszym podwykonawcom wyłącznie w zakresie świadczonych dla nas usług, w szczególności serwisowi aplikacji rekrutacyjnej, dostawcy usług hostingowych oraz telekomunikacyjnych i innych usług outsourcingowych.

Dane będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego i usunięte w przypadku nie podjęcia pracy. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach, dane będą przetwarzane przez okres 3 lat lub do momentu jej wycofania.

W przypadku wyrażonej zgody ma Pan/Pani prawo do jej cofnięcia. Cofnięcie zgody w dowolnym momencie pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Wycofanie zgody na udział w kolejnych rekrutacjach spowoduje zaprzestanie przetwarzania Państwa danych w tym celu.

Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Obowiązek informacyjny dotyczący strony Agencij T&S Group na portalu społecznościowym Facebook znaleźć można tutaj.