PRACA DLA STOLARZA

BRANŻA: Building
REGION: The Netherlands, Eindhoven
ILOŚĆ MIEJSC: 4

Opis stanowiska:

  • praca przy budowie i produkcji drewnianych skrzyń i opakowań
  • montaż konstrukcji skrzynie, pudła,palety itp
  • praca przy pomocy urządzeń do cięcia drewna
  • praca zgodnie z rysunkiem technicznym

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie jako stolarz- warunek konieczny
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Dobre wynagrodzenie
  • Możliwość korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:
  • zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu do pracy
  • Pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
  • Możliwość długoterminowej współpracy

Oferty pracy

ostatnio dodane

TNS GROUP współpracuje z firmą Tax-Pol w rozliczaniu podatku z za granicy oraz innych świadczeń socjalnych. Każda osoba rozliczająca się za pośrednictwem TNS GROUP otrzyma 10% rabatu. Sprawdź ile zwrotu podatku Ci się należy. Symulacje wysokości zwrotu zrobią dla Ciebie za darmo.