PRACA PRZY NAPRAWIE I RENOWACJI PALET

BRANŻA: Other
REGION: The Netherlands, okolice Tilburga
ILOŚĆ MIEJSC: 4

Opis stanowiska:

  • praca przy naprawie i renowacji uszkodzonych palet,
  • obsługa urządzeń takich jak piła mechaniczna, pistolet na gwoździe, narzędzi ręcznych

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi narzędzi ręcznych (piły, dłuta, wiertła, młotka itp.) jak i urządzeń mechanicznych tj.piła mechaniczna, pistolet na gwoździe itp.
  • prawo jazdy kat. B mile widziane
  • gotowość do wykonywania ciężkiej pracy fizycznej

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia długoterminowej współpracy
  • stabilne godziny pracy
  • dobre wynagrodzenie
  • opiekę polskich rezydentów

Oferty pracy

ostatnio dodane

TNS GROUP współpracuje z firmą Tax-Pol w rozliczaniu podatku z za granicy oraz innych świadczeń socjalnych. Każda osoba rozliczająca się za pośrednictwem TNS GROUP otrzyma 10% rabatu. Sprawdź ile zwrotu podatku Ci się należy. Symulacje wysokości zwrotu zrobią dla Ciebie za darmo.