ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ w MAGAZYNIE z ART. SPOŻYWCZYMI

BRANŻA: Logistics, Freight Forwarding, Distribution
REGION: The Netherlands, Veghel
ILOŚĆ MIEJSC: 2

Opis stanowiska:

  • zbieranie zamówień w magazynie sieci supermarketów
  • pakowanie oraz etykietowanie produktów różnych marek
  • przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • obsługa wózków typu BT / EPT
  • pozostałe prace magazynowe

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • BSN numer (sofi numer)
  • dyspozycyjność na okres co najmniej 13 tygodni
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość podjęcia oferowanych prac w różnych zakładach

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
  • możliwość długoterminowej współpracy
  • opiekę Polskich koordynatorów
  • możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:
  • zakwaterowania
  • ubezpieczenia
  • transport lokalnego

Oferty pracy

ostatnio dodane

TNS GROUP współpracuje z firmą Tax-Pol w rozliczaniu podatku z za granicy oraz innych świadczeń socjalnych. Każda osoba rozliczająca się za pośrednictwem TNS GROUP otrzyma 10% rabatu. Sprawdź ile zwrotu podatku Ci się należy. Symulacje wysokości zwrotu zrobią dla Ciebie za darmo.